Kurzy a workshopy

Na otevřených lekcích mnohdy nezbývá dostatek času na dotazy, od toho jsou tu kurzy a workshopy. V naší nabídce najdete nejen témata týkající se jógy, ale všeho, co nás samotné zajímá a baví. Kurzy a workshopy u nás probíhají se stávajícími i hostujícími lektory.
16.6. 2024
Beskydy
Selfcare & stress relief
Cítíte silné volání, že si potřebujete odpočinout, nabrat síly, udělat něco samy pro sebe a nejlépe uprostřed tiché přírody? My jsme to volání měly taky! A tak jsme spojily síly a vytvořily jsme pro vás odpoledne, díky kterému se budete cítit nabitá, plná nových informací, ale zároveň zklidněná a uvolněná. A samozřejmě jsme nemohly vybrat jiné místo, než naše milované Beskydy!
Rezervovat
2. 5. 2024
Ostrava
Aktivace životní energie Kundalini s Alenou Slamjákovou
Aktivace Kundalini, je aktivace vaší životní energie, probuzení vašeho energetického, emočního a duchovního pole. Přinese vám klid, vnitřní svobodu, jasnost a přítomnost. Pomůže vám opustit bloky, strachy a vše, co vám brání ve vývoji. Je to úžasný portál k uzdravení.
Rezervovat
Připravujeme pro vás..
Najdete nás na adrese Nádražní 1248/16, Ostrava 702 00. V případě dotazů nám volejte na +420 739 676 898 nebo pište na yoga@doyoga.cz.

© 2024 – Web, UX & marketing vytvořil Adam Pražan.

cross
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram